7 Kasım 2012 Çarşamba

Gypsy Halloween Soul

Geç kaldım biliyorum. Geçtiğimiz hafta yarına denk gelen gün Parade olacaktı sözde. Sandy Hurricane sağolsun parade de iptal edildi bu sene. Ama günler öncesinden Halloween'e hazırlanmış harika evler vardı. onlardan paylaşacağım size. Bir de bu sene biz ne giydik bir göz atın istedim.
Bu eve bir gün İkea Brooklyn'den dönerken rastladık. Harikaydı bahçesi. Yaklaşınca üstümüze atlayacak otomatik bir şey beklemedim desem yalan olur. Ama neyseki ev sahibi düşünceli davranmış.


Parade'in hemen öncesindeki haftasonu birçok parti yapıldı. Sebebi basit Parade'in olacağı gün haftaiçine denk geldiğinden insanlar rahat rahat sabaha kadar eğlenemiyorlar. Biz de dışarı çıkmayı düşünmezken son anda gelen gazla elimizde ne varsa onlarla bu kıyafetleri uydurduk hiç de fena olmadı açıkçası.


Gecede en kıskandığımız ikili Khal Drogo ve Khaleesi oldu açıkçası. Bunun da sebebi açık biz de bu ikilinin kıyafetlerini uydurmayı planlıyorduk ki oldukça ayrıntılı olduğundan zor geldi. Ama arkadaşları tebrik etik cidden çok hoş uydurmuşlar.Sandy'nin çok kötü etkilemediği bizim bölgede sokakta çocukların 'Trick or Treat' oyunları oynadığına şahit olmak bana bizim çocukken kurban bayramından önce apartmanın bahçesinde kocaman ateş yakıp çevresine oturup korku hikayeleri anlatmamızı hatırlattı. :)Geçen sene izlediğimde hep aklımda Jedi Knight olmak vardı. Hala istiyorum bunu. Kimbilir belki önümüzdeki yıla :D 
Yorumlar

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...